E-Ticaret SiteleriE-Ticaret Siteleri

Tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de e-ticaretin önlenemez bir yükselişi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Çoğu insan bilgisayarlarından, cep telefonlarından veya tabletlerinden e-ticaret siteleri yardımıyla ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerini müşterilerine geleneksel yöntemlerle ulaştırmak yerine, dijital dünyaya ayak uydurarak e-ticareti seçen firmalar için özel e-ticaret projeleri gerçekleştiriyoruz.

Sistemi yayına aldıktan sonra Kargo yönetimi, Stok yönetimi, Sipariş ekranı, Havale hesapları yönetimi gibi sistemle birlikte gelen tüm modüller konusunda birebir eğitim vererek, e-ticaret sisteminizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayana kadar eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


Markanızı Geliştirin

Hikmus Yazılım olarak hazırladığımız e-ticaret projeleriyle her alanda ve sektörde ürününüzü tanıtabileceksiniz. Kampanyalarınızı duyurabileceğiz, satabileceğiniz, satış sonrası ürün sipariş takip ve ürün stok kontrollerini yapabileceğiniz ve türlü duyurularınızı yapabileceğiniz bir platforma sahip olacaksınız.Sizi Bekleyen Fırsatlar

Profesyonel Ekip

Sizin için üreten sizi anlayan ve en doğru yönlendirmeyi sağlayan güler yüzlü bir ekip.

Responsive Tasarımlar

Tasarımlarımızın hepsi Mobil ve tablet uyumlu tasarlanır. Tüm cihazlara tam uyum sağlar.

Analiz Raporları

Sizin için çalışmaya başlamadan önce sektörünüzü araştırır analiz eder ve rapor sunarız.

Sosyal Medya

Web sitenizi facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarına yönlenmeye hazır hale getirir.