HİZMETLERİMİZ

Hikmus işletmenizi harekete geçirecek çözümler sunuyor
Sizde vakit kaybetmeden ailemize katılın !


Web Tasarım

Web siteleri, günümüz iş dünyasında rekabet etmek için bir zorunluluktur. Web sitelerimizin çoğunu, web’in en popüler içerik yönetim sistemi ile beraber en son teknolojileri kullanarak kuruyoruz ve tüm web sitelerimiz tüm cihazlara yanıt verecek şekilde tasarlanıyor, yani herhangi bir tablet veya cep telefonunda çalışıyorlar.

Web tasarım projelerimizin her biri büyük farklılıklar gösterir ve bütçenize, hedeflerinize ve zaman diliminize bağlıdır. Ne istediğinizi tam olarak bilmiyorsanız ekibimiz bütçenize uygun olanı seçmenize yardımcı olabilir.


Sosyal Medya

Kitlenizi nasıl kullanırsınız? Sosyal medya bir dizi platformdan daha fazlasıdır. Markanızın ne düşündüğünü ve nasıl davrandığını belirleyen bir zihniyet. Sosyal medya yönetimi, müşterilerin sizin ile çalışmasının en popüler yoludur. İhtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilmiş bir strateji geliştiriyoruz ve ardından sosyal medya pazarlama stratejinizi günlük olarak uyguluyoruz.

Siz işinizi yönetiyorsunuz; biz ise sosyal medyanızı yönetiyoruz.


Seo

SEO, genellikle "Yerinde SEO" ve "Site Dışı SEO" olarak gruplanan teknik ve yaratıcı etkinlikleri içerir. Bu terminoloji oldukça eskidir, ancak bir web sitesinde ve bir web sitesinden uzakta gerçekleştirilebilecek uygulamaları böldüğü için anlamakta fayda vardır. Bu faaliyetler, genellikle birden fazla kişilerin uzmanlıklarını gerektirir; çünkü bunları yüksek düzeyde yürütmek için gereken beceriler oldukça farklıdır. Diğer seçenek ise, gerekli alanlarda yardımcı olmak için profesyonel bir SEO ajansı veya SEO danışmanı kiralamaktır..

HIKMUS olarak bu hizmetleri vermek için deneyimli bir ekibe sahibiz.


Web Hosting

Web barındırma hizmetlerimiz müşterilerimizin hızlı ve güvenilir websitesine sahip olmasını sağlar. Hosting platformumuz birinci sınıf güvenlik, günlük yedeklemeler ve hızlı yükleme süreleri sunar. Daha fazla kullanıcıyı sürdürebilmek için daha fazla bant genişliği gerektiren daha büyük bir web siteniz varsa, aksaklık olmaması için planınızı yükseltmek üzere sizinle birlikte çalışabiliriz.

Web sitenizde bir sorunuz olduğunda veya bir güncellemeye ihtiyaç duyduğunuzda bizim ile anında canlı destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.


Grafik Tasarım

Siz değerli müşterilerimize reklam, broşür tasarımı, ambalaj tasarımı, ürün etiketi tasarımı, fuar afişleri ve stant afiş tasarımı, satış / pazarlama sayfası tasarımı, katalog tasarımı, dergi tasarımı, takvim tasarımı ve promosyon tasarımı gibi grafik tasarım hizmetleri sunmaktayız .

Diğer çözümler için bizim ile iletişime geçin. HIKMUS bir çok platformda size yenilikçi çözümler sunar.


E-Ticaret

HIKMUS ile işletmenizi kolayca dijital platformlara taşıyabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi kendinize ait e-ticaret sitelerinde pazarlamak isterseniz şuanda doğru adrestesiniz. HIKMUS talebinize uygun e-ticaret sistemleri kurarak ürünlerinizi pazarlamanız da yardımcı olur. Sistemimiz içinde anlaşmalı olduğunuz bankaların sanal pos uygulamaları ve popüler muhasebe programlarının e-ticaret sitenize entegrasyonunu yapabilecek dinamik ve hızlı bir ekibe sahibiz.

Vakit kaybetmeden sizde işletmenize ait bir e-ticaret sitesine sahip olmak için HIKMUS'un avantajlı tekliflerini keşfedin.