Sosyal Medya DanışmanlığıSosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızın sosyal medyada marka gücü oluşturmasını ve farkedilir olmasını sağlıyoruz Sosyal Medya Yönetimi ile markalarımızın sosyal medya platformlarında daha güçlü ve başarılı olmalarını sağlıyoruz. Takipçilerinizi dinliyor; onların isteklerine, önerilerine, şikayetlerine yanıt veriyor ve satışlarınıza destek oluyoruz.

İşimizi sevgi ile yapıyoruz.

HİKMUS tarafından sunulan etkili tasarım ve yazılım ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız?


Neden Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızdan veya markanızdan sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz o kadar kuvvetlenir. Sosyal medya hizmetleri ile dijital pazarlamanın önemli alanlarından biri olan sosyal medya pazarlamasını size doğru ve verimli bir şekilde sunarız. Siz sosyal medyada profesyonel bir şekilde aktif ve var oldukça insanlar sizi daha çok konuşurlar. Dolayısıyla sosyal medyadaki aktifliğiniz marka gücünüzü arttırarak, itibarınızı güçlendirecektir.


Yeni Müşteriler Sosyal Medyada

İster küçük ölçekli bir kobi olun, ister kurumsal büyük bir işletme. Aradığınız müşteri sosyal medyada sizi arıyor. Sosyal medya ve internet reklamcılığı ile hedef kitlenizi size getiriyoruz. Sizin için özel olarak hazırladığımız aylık içerik planlaması ile daima bir adım önde olursunuz. Real-time içeriklerimiz ile gündemdeki olayları takip eder, markanızın gündemi yakından takip ettiğini herkese gösteririz.Sizi Bekleyen Fırsatlar

Profesyonel Ekip

Sizin için üreten sizi anlayan ve en doğru yönlendirmeyi sağlayan güler yüzlü bir ekip.

Responsive Tasarımlar

Tasarımlarımızın hepsi Mobil ve tablet uyumlu tasarlanır. Tüm cihazlara tam uyum sağlar.

Analiz Raporları

Sizin için çalışmaya başlamadan önce sektörünüzü araştırır analiz eder ve rapor sunarız.

Sosyal Medya

Web sitenizi facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarına yönlenmeye hazır hale getirir.