Web Hosting HizmetleriWeb Hosting Hizmetleri

Kurumsal web hosting hizmeti domain adresimizi barındırmak için kullanılır. Domain adresinin belirlenmesinden sonra ki süreçte web sitesini çalıştırmak için bir sunucuya ihtiyaç vardır. Kurumsal web hosting içerisinde web sitesi, web yazılımları, özel projeler, mail adresleri ve interaktif uygulamaları barındırmak için özel olarak tahsis edilmiş alanlardır. Günün her saati çalışması gereken kesintiye uğramaması gereken bir hizmet kalemidir.


KESİNTİSİZ HİZMET

Web tasarım sürecinde ki en önemli konulardan biridir. Hızla artan mobil kullanıcı sayısı internetteki trafiğinizin %35’ini oluşturmaktadır. Mobil cihazların kullanımı ve internet erişiminin maksimum seviyede olduğu bu dönemde web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Üstelik mobil uyumlu web siteler arama motoru dostu kabul edilir ve arama motorlarında ki sıralamanızı da etkilemektedir. Mobil uyumlu web tasarımlara sahip değilseniz ziyaretçi kaybına uğrama olasılığınız %100’dür. Normal bilgisayardaki arama sonuçları ile mobilden yaptığınız arama sonuçları hakkında çok ciddi değişiklik olduğunu fark ediceksiniz. 3 yıldır aktif olan bu uygulama henüz birçok kişi tarafından bilinmemektedir.


MUHTEŞEM HIZ

Türkiyedeki en hızlı alt yapıyı kullanıyoruz. Sunucularımızın internet hızı 400 Megabit ile çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların sitenizi ve hizmetlerinizi çok daha hızlı erişmesini sağlamaktadır. Sunucunuz ne kadar hızlı ile siteniz ve diğer hizmetlerinizde o kadar hızlı çalışır. Bu yüzden bu çok önemlidir ve unutmayın hiçbir şey kaybolan zamanınız kadar değerli değildir.Sizi Bekleyen Fırsatlar

Profesyonel Ekip

Sizin için üreten sizi anlayan ve en doğru yönlendirmeyi sağlayan güler yüzlü bir ekip.

Responsive Tasarımlar

Tasarımlarımızın hepsi Mobil ve tablet uyumlu tasarlanır. Tüm cihazlara tam uyum sağlar.

Analiz Raporları

Sizin için çalışmaya başlamadan önce sektörünüzü araştırır analiz eder ve rapor sunarız.

Sosyal Medya

Web sitenizi facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarına yönlenmeye hazır hale getirir.