Web TasarımWeb Tasarım

HİKMUS Yazılım olarak yaptığımız tüm kişisel ve kurumsal site tasarımlarında öncelikle sizinle görüşüp ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve hedef kitlenizi belirliyoruz. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara kolay cevap vermenizi sağlayan, firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak kullanıcıya hızlı ulaşmanızı sağlayan, teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek kaliteli alt yapı ve görsel tasarım ile hedef kitlenizin aklında kolay yer edinebileceğiniz bireysel ve kurumsal web tasarım hizmeti vermekteyiz.

İşimizi sevgi ile yapıyoruz.

HİKMUS tarafından sunulan etkili tasarım ve yazılım ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız?


Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web tasarım sürecinde ki en önemli konulardan biridir. Hızla artan mobil kullanıcı sayısı internetteki trafiğinizin %35’ini oluşturmaktadır. Mobil cihazların kullanımı ve internet erişiminin maksimum seviyede olduğu bu dönemde web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Üstelik mobil uyumlu web siteler arama motoru dostu kabul edilir ve arama motorlarında ki sıralamanızı da etkilemektedir. Mobil uyumlu web tasarımlara sahip değilseniz ziyaretçi kaybına uğrama olasılığınız %100’dür. Normal bilgisayardaki arama sonuçları ile mobilden yaptığınız arama sonuçları hakkında çok ciddi değişiklik olduğunu fark ediceksiniz. 3 yıldır aktif olan bu uygulama henüz birçok kişi tarafından bilinmemektedir.


Neden Websitesi Yaptırmalıyım?

Ürününüz yada markanınız katalog ve broşür ile tanıtım yapmaktan maliyeti daha az olmaktadır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgileri ve ürünleri istediğiniz zaman daha kısa sürede düzenleme imkânınız olacaktır.

Günümüzde her şeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile iç içedir. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez. Diğer tanıtım mecraları ile bunlara harcanacak para düşünüldüğünde, çok daha az bir maliyetle web sitesi yaptırarak milyonlara ulaşabileceksiniz.

Sektörünüzle veya ürünlerinizle ilgili arama motorlarında arama yapıldığında siteniz çıkacak, bunun sayesinde kısa bir süre içerisinde cironuzu katlayacaksınız. Şirketinizi ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde fotoğraf, video vb. materyallerle destekleyerek sitenizi ziyaret eden "potansiyel müşterilerinize" şirketinizi neden tercih etmeleri konusunda ikna edebileceksiniz.Sizi Bekleyen Fırsatlar

Profesyonel Ekip

Sizin için üreten sizi anlayan ve en doğru yönlendirmeyi sağlayan güler yüzlü bir ekip.

Responsive Tasarımlar

Tasarımlarımızın hepsi Mobil ve tablet uyumlu tasarlanır. Tüm cihazlara tam uyum sağlar.

Analiz Raporları

Sizin için çalışmaya başlamadan önce sektörünüzü araştırır analiz eder ve rapor sunarız.

Sosyal Medya

Web sitenizi facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarına yönlenmeye hazır hale getirir.