Ağızını Geliştirir

Bahçelievler, Resital Apt, Hayyam 1.Sokak D:Kat:3 No:9,Talas/Kayseri

burak@hikmus.com

Follow Us On:

a
Tasarım - Yazılım

Web Tasarım

Mobil uyumlu özelleştirilmiş, kullanıcı deneyimi odaklı web tasarım ve özel web tasarım – yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tasarım projelerimizin her biri büyük farklılıklar gösterir ve bütçenize, hedeflerinize ve zaman diliminize bağlıdır. Ne istediğinizi tam olarak bilmiyorsanız ekibimiz bütçenize uygun olanı seçmenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Danışmanlığı

a

Kitlenizi nasıl kullanırsınız? Sosyal medya bir dizi platformdan daha fazlasıdır. Markanızın ne düşündüğünü ve nasıl davrandığını belirleyen bir zihniyet. Sosyal medya yönetimi, müşterilerin sizin ile çalışmasının en popüler yoludur. İhtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilmiş bir strateji geliştiriyoruz ve ardından sosyal medya pazarlama stratejinizi günlük olarak uyguluyoruz.

E – Ticaret Sitesi Tasarımı

a

HIKMUS ile işletmenizi kolayca dijital platformlara taşıyabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi kendinize ait e-ticaret sitelerinde pazarlamak isterseniz şuanda doğru adrestesiniz. HIKMUS talebinize uygun e-ticaret sistemleri kurarak ürünlerinizi pazarlamanız da yardımcı olur. Sistemimiz içinde anlaşmalı olduğunuz bankaların sanal pos uygulamaları ve popüler muhasebe programlarının e-ticaret sitenize entegrasyonunu yapabilecek dinamik ve hızlı bir ekibe sahibiz.

Vakit kaybetmeden sizde işletmenize ait bir e-ticaret sitesine sahip olmak için HIKMUS’un avantajlı tekliflerini keşfedin.

a
A Splash Of Fresh

Grafik Tasarım Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimize reklam, broşür tasarımı, ambalaj tasarımı, ürün etiketi tasarımı, fuar afişleri ve stant afiş tasarımı, satış / pazarlama sayfası tasarımı, katalog tasarımı, dergi tasarımı, takvim tasarımı ve promosyon tasarımı gibi grafik tasarım hizmetleri sunmaktayız .

Diğer çözümler için bizim ile iletişime geçin. HIKMUS bir çok platformda size yenilikçi çözümler sunar.

b
Branding

s
Branding